تلفن اینترنتی VoIP برای مصالح فروشی

کسب و کارهایی که با مشتریان زیادی سر و کار دارند،باید برای امر فروش،خدمات،پشتیبانی و رضایتمندی مشتریان خود راه های ارتباطی خوبی را ایجاد کرده باشند.تلفن که یکی از روش های قدیمی برقراری ارتباط است از زمان های گذشته بیشترین کاربرد را در بین کسب و کار ها داشته است .اما امروزه با وجود سرویس VoIP ،سیستم تلفن سنتی(آنالوگ) جای خود را به سیستم تلفن ثابت اینترنتی(دیجیتال) داده است.

تلفن اینترنتی چیست ؟

همان شماره تلفن های ثابت با پیش شماره های ۹۱ بر بستر اینترنت انتقال داده ها را انجام می دهد. کیفیت صدا با سرعت اینترنت ارتباط مستقیم دارد. هزینه ی تجهیزات گران قیمت و کابل کشی مخابراتی را ندارد. نیاز به سخت افزار ندارد(سافت فون) به همین دلیل تلفن اینترنتی محبوبیت خود را در بین کاربران به دست آورده است.(مثلا ۰۲۱۹۱۰۰۱۰۱۰)

فناوری نوظهور VoIP

انتقال صدا بر بستر اینترنت با کیفیت HD که دارای امکانات بسیار جالبی است که طی این چند سال اخیر در کشورمان ایران،تحولی شگرف در حوزه کسب و کارها ایجاد کرده است .سرویس تلفن مجازی که اپراتورهای ارائه دهنده آن ها:شاتل،پیشگامان،تک نت،آسیاتک و .. می باشد،یک شماره ۸ رقمی که بسته به نوع رند بودن شماره و پلن های تعریف شده توسط اپراتورها قیمت گذاری شده است .(اپراتور تک نت با پیش شماره ۹۱۵۵)

امکانات استفاده از سرویس VoIP

  • مقرون به صرفه ترین راه ارتباطی
  • بهترین گزینه برای استارت آپ ها
  • پشتیبانی همزمان از چندین تماس
  • عدم نیاز به کابل کشی و کار های اداری (کاغذ بازی های ادارجات)
  • برخورداری از منشی گویا IVR
  • قابلیت ضبط مکالمه
  • کیفیت HD تماس و …

تلفن ثابت اینترنتی

انبار ها و شهرک صنعتی که خارج از شهر مستقر هستند

معمولا شهرک صنعتی و انبارهای مختلفی منجمله انبار مصالح ساختمانی در خارج از شهر قرار دارند.با اینکه دفاتر فروش آن ها در بهترین نقطه از شهر قرار دارد.ساده ترین راه ارتباطی بین افرادی که در انبار بیرون شهر مشغول به کار هستند و دفتر فروش که در مرکز شهر قرار دارد، تلفن است. تلفن های قدیمی و سنتی از کابل کشی های مخابراتی استفاده می کنند. با توجه به فاصله ی مسافتی شهرک صنعتی و انبار ها با مرکز شهر، کیفیت صدای تلفن بسیار پایین است. این مسئله باعث شده تا تلفن اینترنتی مورد توجه بخش صنعت های مختلف شهر باشد.بعضا مشتریانی گفته اند که ما خط دفتر داخل شهر خود را که ازمخابرات گرفته ایم،به خط موبایل خود دایورت (انتقال داده ایم) چون بیشترین حضور ما در انبار است و کلا دفتر شهر کاربرد چندانی ندارد برایمان.

مقایسه سانترال سنتی با مجازی

مقایسه سانترال سنتی با مجازی چیست ؟

سیستم سانترال سنتی که قبل از سرویس VoIP مورد استفاده قرار می گرفت، دارای چندین داخلی و تلفن گویا می باشد. در سانترال سنتی برای هر داخلی یک دستگاه تلفن برای برقراری ارتباط واحد های یک شرکت نیاز است و با توجه به تعداد داخلی های مورد نیاز تجهیزات و هزینه ی بیشتری پرداخت خواهد شد.

در سانترال مجازی دیگر به سخت افزار خاص و هزینه دستگاه تلفن نیست، جهت راه اندازی تلفن VoIP کافیست با یک تلفن همراه،لپتاپ و یا تبلت و یک اینترنت عالی به راحتی ارتباط برقرار کنید. جهت مشاوره رایگان،خرید خط (یک روز تست رایگان) با ما در تماس باشید .

مزایای تلفن اینترنتی برای فروشندگان مصالح ساختمانی

شما برای خرید هر خط میتوانید بصورت نامحدود داخلی داشته باشید( بسته به پلن موجود).خطوط بصورت حقیقی و حقوقی با مالکیت دائم است .

مالکیت دائم برای خطوط

شما با خرید یک خط تلفن اینترنتی برای همیشه مالک آن شماره و خط خواهید بود. این موضوع برای تبلیغات شرکت شما بسیار مفید خواهد بود، زیرا همه شما را با آن شماره می شناسند حتی اگر مجبور به تغییر مکان شرکت شدید.

مقیاس پذیری

بسیاری از مراکز تماس دارای نوسانات فصلی قابل توجهی در حجم تماس هستند. بازار فروش نیز دارای فراز و نشیب هایی است که مطابق با آن انتظارحجم تماس هایی بالا را داریم.برای مدیریت این حجم از تماس یک مرکز تلفن بهترین راهکار است .

ارتباط راحت تر مدیران و کارمندان

تلفن اینترنتی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به سادگی با کارمندان و مدیران خود در مجموعه ی کاری ارتباط با کیفیت داشته باشید و نگران هزینه های آن نباشید. همچنین با امکان صف تماس شما دیگر صدای بوق اشغال را نمی شنوید.

گزارشگیری و امکان ضبط تماس

با استفاده از این قابلیت خط تلفن اینترنتی کار برای مدیران مجموعه بسیار آسان تر خواهد شد. زیرا می توانند تماس های ورودی و خروجی را مشاهده کرده و گزارشگیری وضعیت روزانه شرکت را بررسی و ثبت نمایند.

تلفن اینترنتی با مصالح ساختمانی

مسئولان فروش در مصالح ساختمانی میتوانند از امکانات سرویس VoIP در جهت پاسخگویی بهتر به مشتریان خود،ارتباط عالی با همکاران خود که در امر پخش مصالح در سطح شهر فعالیت دارند و سایر همکاران اداری و … با کمترین هزینه بهرهمند شوند و دیگر نیازی به استفاده از خط های شخصی موبایلتان نیست.برای مدیریت بهتر کارکنان هر بخش سرویس تلفن ثابت ابری گزینه فوق العاده جالب در عین حال کاربردی است .(یکبار هزینه برای همیشه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *