درباره میزبان تل

شروع داستان ما ...

حدود ۴ سال پیش بود که ایده راه اندازی یک شرکت در ذهن یکی از مدیران این مجموعه شکل گرفت. این ایده هم از آنجایی شروع شد که ما با تیمی متشکل از دو نفر با تاسیس شرکتی کوچک و در اختیار داشتن تنها یک خط تلفن ثابت مشغول به فعالیت در حوزه سخت افزار و شبکه بودیم که با توجه به هزینه های بالای اجاره بهای مکان شرکت مجبور بودیم که دائما محل شرکت را عوض کنیم و در این گیر و دار، تنها خط تلفن ثابت خود را با سختیهای زیادی جا به جا کنیم و بعضا این مورد با مشکلات زیادی همراه بود. همچنین قطعی مکرر خط تلفن واقعا باعث آزار مشتریان و ما شده بود که ایده تلفن های اینترنتی و ابری به ذهن ما رسید و شروع به کار بر روی این ایده کردیم و داستان میزبان تل اینگونه بود که شکل گرفت.

درباره ما

ما که هستیم؟

میزبان تل یک شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که تشکیل شده از جوانانی فوق العاده پر شور و خلاق و با انگیزه است که با توجه به نیازسنجی امروزه و برای کمک به کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها و حتی شرکت های بزرگ و معتبر در حوزه خدمات تلفن های اینترنتی Voip در حال فعالیت می باشد. اگر شما هم میخواهید به یکی از بهترین ها در حوزه فعالیتی خود تبدیل شوید، حتما با ما تماس بگیرید.

ما در این مجموعه به انواع کسب و کارها کمک می کنیم تا با استفاده از سرویس های با کیفیتی که در اختیارشان می گذاریم به رشد و توسعه شرکت خود کمک کنند.

تیم ما

hamid mohammadi
حمید محمدی
موسس و مدیر
rahman abbasi
رحمان عباسی
موسس و مدیر
sahar fakhrabad
سحر فخرآباد
کارشناس امور مالی
سوگند مروتی
کارشناس امور مالی
t1
فریبا سجادی
کارشناس فروش
mina darvish
مینا درویش
کارشناس فروش
mohammad mohammadi
محمد محمدی
مدیر فروش
vahid sanboli
وحید سنبلی
پشتیبانی فنی
mehdi karimian
مهدی کریمیان
پشتیبانی فنی
milad nowrozi
میلاد نوروزی
کارشناس فروش
arezoo shayeste
آرزو شایسته
کارشناس تولید محتوا
toktam otari
تکتم اوتاری
کارشناس دیجیتال مارکتینگ
alireza mahmoudi
علیرضا محمودی
امور مشتریان
amir faraji
امیر فرجی
امور مشتریان