تلفن اینترنتیVoIP در ستاد انتخابات

انتخابات ۱۲ امین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد.این انتخابات همزمان با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه برپا شود.ما در این مقاله قصد داریم تا یکی از ویژگی های منحصر به فرد فناوری VoIP بر بستر تلفن اینترنتی را بیان کنیم که تاثیر به سازی در انتخابات دارد.

آینده ارتباطات تجاری را با راه حل تلفن مجازی ما تجربه کنید.

سرویس پست صوتی VoIP

به عبارت ساده میتوان گفت: ارسال پیام از قبل ذخیره شده صوتی که در انتخابات نقش به سزایی برای نمایندگان مجلس ایفا می کند.با ارسال پیام صوتی میتوان متن از پیش تعیین شده را بصورت یک فایل ضبط شده به تمامی طرافداران خود ارسال نمایند.این روش یکی از روش های تبلیغاتی موثر در بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کشور است.میزبان تل بعنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان تلفن اینترنتی بر پایه VoIP که خدمات متعددی،همچون سرویس پست صوتی،صف تماس،مرکز تماس کاملا ایرانی و … در کشور است.جهت خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سرویس پست صوتی VoIP 

سرویس پست صوتی VoIP چگونه کار می کند؟

وقتی تحت هیچ شرایطی نمی‌توانید تماسی را بپذیرید، یک پیام صوتی از مشتری می‌خواهد که چیزی را در عدم حضور شما بیان کند که می‌توانید بعداً آن را تنظیم کنید.ضبط پست صوتی VoIP دو کارکرد اصلی دارد: پاسخ دادن به تماس های تلفنی و ارسال پیام به صندوق پستی کاربر به جای اینکه ابتدا با او تماس بگیرد.ویژگی پست صوتی در یک شماره مجازی، پیام‌های خوشامدگویی پست صوتی را به صورت الکترونیکی ذخیره می‌کند و به عنوان نسخه ارتقا یافته یک منشی تلفنی دیده می‌شود که ارائه‌دهنده خدمات پست صوتی به کاربر ارائه می‌دهد.

یک سرویس پست صوتی می‌تواند چنین پیام‌هایی را با رایانه شخصی یا تلفن سیستم بازیابی کند یا پیام‌ها را به صورت ایمیل تحویل دهد. با اتخاذ سیستم تلفن VoIP، کسب و کارها شروع به صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی کرده اند زیرا اکنون می توانند تجزیه و تحلیل تماس و ردیابی را در شماره تلفن مجازی خود دریافت کنند.

VoIP پست صوتی چیست؟

پست صوتی ویپ یک سیستم متمرکز است که پست‌های صوتی به جا مانده از مشتریانی که با شما در سیستم تلفن اینترنتی شرکت شما تماس می‌گیرند را ذخیره می‌کند. این سیستم جایگزین دیجیتالی برای منشی تلفنی معمولی است که زمانی از ضبط آنالوگ و ذخیره پیام های تلفنی استفاده می شد. با یک سرویس متمایز به نام VoIP، تماس ها به صورت دیجیتالی انتقال، دریافت و ضبط می شوند.

به چند دلیل، از جمله ناتوانی گیرنده تماس در پاسخگویی فوری، تماس ها را می توان به خدمات پست صوتی هدایت کرد. شما می توانید به پیام ها در IP، تلفن همراه، تلفن ثابت یا ایمیل خود گوش دهید. صرف نظر از موقعیت، پیام صوتی یک راه ایده آل برای کنترل تماس است اگر کسی نتواند به آن پاسخ دهد.

سرویس پست صوتی

 سرویس پست صوتی VoIP برای روان سازی عملیات تجاری

این تلفن پیشرفته برای مشاغل کوچک ایده آل است اگرچه شرکت های بزرگ به طور گسترده از آن برای مزایای هزینه آشکار استفاده می کنند. هنگامی که یک کاربر یک ویژگی پست صوتی را در یک تلفن اینترنتی برای تیم خود تنظیم می کند، می تواند اعضای تیم خود را دعوت کند و شماره تلفن مجازی را به منظور اطمینان از اتصال ۲۴ ساعته با مشتریان اختصاص دهد. نیازی به سرمایه گذاری زیاد در نصب تجهیزات و یا همراستایی با قرارداد خدمات مهندسان متخصص نیست. تنها چیزی که کاربر نیاز دارد یک کامپیوتر و یک هدست(موبایل هوشمند) با اتصال به اینترنت است.

مزیت سرویس تلفن IP

مزایای زیادی برای مشاغل استفاده از شماره پست صوتی ویپ وجود دارد. برای شروع، آن‌ها تجزیه و تحلیل تماس و ردیابی را در شماره تلفن مجازی دریافت می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد مستقیماً از داشبورد خود به ضبط تماس‌ها دسترسی داشته باشند و وضعیت تماس خود را با گزارش‌های بلادرنگ به‌روزرسانی دریافت کنند.

کاربردهای پیام صوتی

 • بازاریابی و فروش

در مواردی مانند بازاریابی و فروش اولین نکته ی مهم داشتن جامعه هدف و اطلاعات کامل و دقیق از افراد هست…

 • اطلاع رسانی

  یکی از قابلیت های ویژه و مهم امکان اطلاع رسانی ارسال انبوهی از پیام در مدت زمان کوتاه

 • تبلیغات

  مزیت و برتری در برابر دیگر رسانه های تبلیغاتی استفاده از صدا و موسیقی برای تاثیر گذاری مستقیم تبلیغات شما است.

 • اتوماسیون

  به تمامی توسعه دهندگان و علاقه مندان این امکان را میدهد..

 • مشتری مداری

امروز روز تولد مشتری شماست؟ منتظر یک اتفاق خاص یا یک تبریک ویژه هستید؟ خب پس الان زمان خوبی برای اینکار است…

 • برندینگ

  در دنیای مملو ازشرکت ها، ایده ها و محصولات، برندینگ نقش بسیار مهمی را بازی می کند…

میزبان تل از ارائه‌دهنده خدمات پست صوتی است که به آن‌ها اجازه می‌دهد شماره‌های جدیدی را اضافه کنند که می‌توانند با انتخاب شماره‌های جدید برای استان های مختلف، انتخاب‌های استانی انجام دهند. به عنوان مثال، آنها می توانند شماره تلفن تهران، شماره مجازی مشهد، شماره مجازی شیراز، و غیره را انتخاب کنند. همچنین اگر بتوانند از شماره های منحصر به فرد برای بخش های مختلف سازمان خود استفاده کنند، به کسب و کارها کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *