مرکز تماس سیموتل برترین مرکز تلفن ۱۴۰۲

شاید برای خیلی از افراد هنوز مرکز تلفن یا Call Center ناشناخته باشد و یا دورادور با این سیستم آشنا باشند.تلفن ثابت اینترنتی چیست؟مرکز تماس خوب در ایران وجود دارد؟کدام شرکت ها از چه نرم افزاریی برای مدیریت تماس خود و مشتریان خود استفاده می کند؟این مقاله پاسخگوی سوالات شما می باشد تا با بهترین سیستم مرکز تلفن آشنا شوید و آن را به دیگران معرفی نمایید.

خط تلفن ثابت اینترنتی

خط تلفن ثابت اینترنتی یک شماره ثابت شهری می باشد که بدون نیاز به سیم کشی به صورت اینترنتی ارائه می شود، خطوط VoIP توسط شرکت های FCP اعم از آسیاتک، پیشگامان، مخابرات، رسپینا و شاتل ارائه می شوند. پیش شماره این خطوط ۹ می باشد و ۸ رقمی هستند. میزبان تل امکان ارائه خط تلفن اینترنتی با پیش شماره تهران و سایر استان ها را دارد. (مزایای مرکز تماس ابری چیست؟)

بفرمایید سیموتل

مرکز تماس سیموتل

مرکز تلفن ویپ اوایل دهه ۱۹۹۰ با شروع استفاده از اینترنت در مشاغل ظهور کرد و تا اوایل سال ۲۰۰۰ به سیستم کاملی تبدیل شد. چراکه اوایل راه اندازی ویپ به دلیل کند بودن سرعت اینترنت نتوانست به موفقیت اصلی دست یابد و در اوایل قرن بیست و یکم با ورود اینترنت پهنای باند جهانی زمینه‌های لازم برای استفاده فراگیر از ویپ ایجاد شد و در سال ۲۰۱۰ Hosted PBX کار خود را با اشتراک گذاری و میزبانی سرور شروع کرد.

سیموتل

نرم افزار مرکز تماس مجازی Simotel در سال ۱۴۰۲ بعنوان برترین مرکز تلفن در حوزه تلکام معرفی شد.این نرم افزار قدرتمند ایرانی، یک راهکار جامع، سریع و امن برای راه اندازی و مدیریت مرکز تماس با امکانات و گزارشات استاندارد کال سنتر برای دفتر شما است.سیموتل نسخه محلی “پرفروش ترین نرم افزار مرکز تلفن و مرکز تماس ایران” است. گزارشات آماری و KPI محور، رابط کاربری ساده، وال‌برد و داشبورد مدیریتی از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

24 ساعت پشتیبانی

محصولات مرکز تلفن مجازی Simotel

 • مرکز تلفن سیموتل
  مرکز تلفن با امکانات کال سنتر و وبسرویس های متنوع
 • سیموتل ابری
  راهکاری جامع برای ارائه مرکز تلفن های ابری
 • سیمونِکس
  قابلیت ها و امکانات حاصل از هوش مصنوعی در سیموتل
 • فایروال سیموتل
  امن سازی شبکه های VoIP با SBC اختصاصی سیموتل
 • تلفن نرم افزاری سیموتل
  سافت فون مبتنی بر WebRTC
 • سیموکال
  دکمه تماس سریع و رایگان روی وب

سیموتل

سامانه های یک پارچه با Simotel

سیمو تل یک نرم افزار متعامل است و وب سرویس های کامل و متنوعی طراحی کرده است. تعداد زیادی از سامانه ها و نرم افزارها به این مرکز تلفن متصل هستند. در ادامه تعدادی از آن ها معرفی شده‌اند. اگر پلتفرم شما به سیموتل متصل شده است با ما در تماس باشید.

نرم افزار سیموتل

میدیریت تماس بر پایه هوش مصنوعی در سیموتل برای پیاده سازی آسان  جهت داشتن یک مدیریت هوشمند.

هوش مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *