سافت فون PORTSIP چیست ؟

تلفن های اینترنتی به روش های سخت افزاری و نرم افزاری میتوان از آن استفاده نمود.برای کاهش هزینه ها در راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و راه اندازی خطوط ثابت اینترنتی برای آن بیزینس،سافت فون ها پیشنهاد ایده عالی است.سافت فون ها با تقلید از تلفن های رومیزی تمامی امکانات آن تلفن را بصورت نرم افزاری در اختیار مشترک قرار می دهد .در ادامه این مقاله به معرفی سافت فون پورت سیپ میپردازیم.

سافت فون PORTSIP چیست ؟

پورت سیپ یک تلفن نرم افزاری مبتنی بر SIP برای اندروید یا IOS است که از اتصال Wi-Fi یا ۴G/LTE برای برقراری و دریافت تماس ها و پیام های فوری استفاده می کند. تعامل با PortSIP PBX، PortSIP Softphone از اعلان فشار پشتیبانی می کند، که به آن اجازه می دهد تماس ها و پیام ها را حتی در صورت قطع اجباری اینترنت دریافت کند.فناوری پشت این نرم افزار VOIP است که به شما امکان می دهد از طریق اینترنت تماس صوتی برقرار کنید.

آموزش فعال سازی داخلی در PORTSIP

این سافت فون از پروتکل SIP پشتیبانی می کند و شما همراهان میزبان تل این برنامه را بر روی دستگاه های موبایل خود نصب کنید و طبق آموزش های زیر ، داخلی تلفن ابری خود را بر روی آن فعال کنید.

در ابتدا باید فایل مورد نظر را دریافت نمایید.این آموزش را گام به گام انجام دهید تا مشکلی رخ ندهد.

قدم اول :

بسته به مدل دستگاه خود میتوانید برنامه android یا IOS را دریافت و سپس نصب کنید.پس از نصب و اجرای برنامه وقت آن است که اطلاعات داخلی را وارد کنید.فایل های مورد نیاز قرار داده شده است.

دانلود سافت فون Android

دانلود سافت فون IOS

قدم دوم :

پس از ورود برنامه تمامی مجوز های خواسته شده توسط برنامه را Allow دهید و همچنین مجوز اجرا برنامه بر روی برنامه های دیگر در Background را حتما به برنامه PORTSIP بدهید تا در صورت خروج از برنامه نیز ، بتوانید تماس های ورودی را دریافت کنید.

قدم سوم :

اطلاعات داخلی خود را در فرم ورود زیر در برنامه وارد نمایید.سپس دکمه Sign in را بزنید تا وارد برنامه شوید.

در صورتی که اطلاعات شما به درستی وارد شده باشد وارد برنامه خواهید شد و با صفحه دکمه تماس مواجه می شوید.

فعال سازی داخلی PORTSIP

نکته قابل تذکر این است که :حتما در زمان استفاده از برنامه، فیلترشکن خود را خاموش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *