شماره ۰۲۱۹۱۰۱ و ۰۲۱۹۱۳۰ واسه کجاست ؟

امروزه خطوط اینترنت ثابت یا همان voip جای خطوط آنالوگ مخابرات قدیم را گرفته است و در تمامی شهرهای ایران در کسب و کار جای  خود را پیدا کرده است.این خطوط با امکاناتی که دارد بیشترین استقبال را در میان تجارت ها را از آن خود کرده است.سوال اینجاست که این خطوط با چه پیش شماره هایی شروع میشود؟چطور میتوان خریداری کرد و … .در ادامه این مقاله به پیش شماره های خطوط تحت شبکه و امکانات، و اینکه این شماره ها برای کدام شرکت است اشاره می شود.

آسیاتک موبایل

سرشماره ۹۱۰۱ و ۹۱۳۰

خطوطیکه با پیش شماره ۹ شروع می شوند،خطوط ویپ ایی هستند که امروزه در اکثر کسب و کارها از آن استفاده میشود.خرید این خط ها بصورت حقیقی و حقوقی واگذار می شود و برای همیشه مالک آن خواهید بود و از همه مهمتر امکاناتی که این خطوط در اختیار مشترک میگذارد در خط های قدیمی نیست.برای خرید خط تلفن اینترنتی ثابت(Voip) با مشاورین ما در تماس باشید.

پیش شماره های۹۱۰۱ و ۹۱۳۰ متعلق به شرکت آسیاتک است که رنج قیمت آن از ۲۱۸ هزار تومان تا ۵۴ میلیون تومان  می باشد.(بستگی به رند بودن شماره تلفن قیمت گذاری شده است) این خطوط با پیش شماره های تمامی استان ها ارائه میشود و در واقع ابتدا کد استان، سپس ۹۱۳۰ یا ۹۱۰۱ قرار گرفته و چهار رقم بعدی قابل انتخاب است. جهت استعلام به روز خطوط آسیاتک با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۹۱۳۰ تماس بگیرید.(راه اندازی خطوط سیپ ترانک آسیاتک روی ایزابل)

مزایای استفاده از این خطوط

تلفن ثابت ویپ که بر بستر اینترنت فعال است امکاناتی نظیر:منشی گویا،صف تماس،تماس همزمان، عدم وابستگی به محل خاص،شنود و … را داراست و این ویژگی هاست که این خطوط را منصر به فرد کرده و استقبال خوبی از آن شده است.

همه میتوانند از این خطوط استفاده کنند؟!

شاید برای بعضی افراد و کسب و کارهای کوچک این سوال مطرح شده است که آیا ما هم میتوانیم از این خطوط استفاده کنیم؟! در پاسخ باید گفت این خطوط برای تمامی کسب و کارهای کوچک خانگیتا استارت آپ ها و شرکت و سازمان های بزرگ طرای شده است و هیچ گونه محدودیتی برای افراد ندارد،چرا که بستر و زیر ساخت این خطوط اینترنت است.از آنجایی که در بسیاری از مناطق شهری و روستایی در کشور خطوط مخابرات پر شده یا امکان دریافت خطوط ثابت وجود ندارد، شما میتوانید هم به صورت حقیقی و هم حقوقی این خطوط را در اختیار داشته باشید.

نکته مهم در خرید این خطوط این است که  اگر از خطوط آسیاتک میخواهید استفاده کنید باید اینترنت مورد نظر شما نیز از آسیاتک باشد(خط خریداری شده و اینترنت مورد نیاز باید از یک اپراتور باشد.) و اگر خط از شاتل خریداری کردید باید اینترنت هم شاتل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *