تلفن اینترنتیVoIP برای بتن آماده

این روزها تلفن اینترنتی بر پایه ویپ برای کسب و کارها شگفتی آفرین بوده است و اکثریت بیزینس من ها که از خطوط سنتی و سانترال برای شرکت های خود استفاده می کردند،مشتاق این فناوری جدید با امکانات آن هستند.میزبان تل یکی از بزرگترین ارائه دهنده های تلفن اینترنتی بصورت اختصاصی و ابری برای تمامی کسب و کار هاست که در این مقاله برای بیزینس کارگاه بتن آماده مقاله ای برای  مخابین خود ارائه میدهد.

بتن آماده چیست ؟

بتن آماده RMC (Ready-mix concrete) یک نوع خاصی از بتن است که در یک کارخانه یا کارگاه تولید بتن در یک فضای بچینگ و کارگاهی مخصوص که بعضا خود آن محیط سنگ شکن نیز دارند برای تولید ماسه مورد نیاز بتن این کار تولید می‌شود و سپس توسط کامیون میکسر به محل کار یا پروژه ارسال می‌شود.تماس ها بین پرسنل که با تعریف داخلی مشخص می شود بصورت رایگان صورت می گیرد و دیگر نیازی به هزینه شارژ تلفن همراه،قبض تلفن ثابت نیست.اینترنت پایدار و سافت فون بر روی تلفن همراه یک دفتر کار عالی برای یک کسب و کار را رقم می زند.

آموزش ثبت نام کارگاه بتن آماده در گوگل مپ

مرکز تماس بتن اماده

بچینگ چیست ؟

بچ که مرحله ریزش بتن پس از تولید به داخل میکسر گفته میشود و چون این کار توسط دستگاه به صورت متوالی است به ان بچینگ می گویند.بچینگ از جمله ماشین آلاتی می باشد که در کارگاه ها برای تولید بتن مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت بتن با حجم زیاد نیاز به دستگاهی دارد که بطور اختصار عنوان می کنیم :

۱- سیلو های سیمان

۲- منبع ذخیره آب 

۳- مخازن شن و ماسه

۴- باسکول شن و ماسه

۵- باسکول سیمان

۶- دیگ میکسر

۷- اتاق اپراتور

۸- حلزونیهای انتقال سیمان

۹- کنتور آب

تلفن اینترنتی

چرا تلفن ابری برای کارگاه های تولیدی بتن آماده مناسب است ؟!

تمام کسانی که با تلفن اینترنتی نه خط تلفن اینترنتی آشنا هستند و از امکانات آن مطلع هستند که این تلفن برپایه فناوریVoIP بر بستر شبکه اینترنت با کیفیت صدای HD است.کارگاه های تولید بتن،انبارهای مصالح فروشی،سنگ،کوره های آجر و کارخانجات معمولا در شهرک صنعتی شهر ها و یا در حاشیه های شهر هستند و معمولا برای برقراری ارتباط نیازمند تلفن ثابت با قابلیت های منحصر به فرد هستند.تلفن ثابت VoIP بهترین ویژگی های خود را برای این دسته از کسب و کار ها در اختیار میگذارد.

دکل پمپ هوایی

پمپ هوایی یا دکل بتن

پمپ بتن هوایی با نام دیگر دکل بتن ریزی نیز شناخته می شود و روی شاسی کامیون نصب می شود تا انتقال بتن، به محل بتن ریزی، ۳ یا ۴ بازوی انعطاف پذیر استفاده می کند. که با ریموت هدایت می شود و در ارتفاع ۲۸،۳۲،۳۶،۴۲ تحت پوشش است.
انتقال بتن با استفاده از دکل، به صورت افقی و هم به صورت عمودی انجام می شود. به همین دلیل به آن پمپ بتن هوایی گفته میشود. بازوهای انعطاف پذیر به صورت هیدرولیکی حرکت  می کند و باز و بسته می شوند. از مزایای پمپ بتن هوایی این است که برای ورود به فضاهای باریک، بلوک های ساختمان ها و مخصوصا در کارگاه های سازه های فولادی، کاربرد وسیعی دارد. توانایی گسترده در استفاده از دکل برای بتن ریزی هوایی، باعث می شود عملیات بتن ریزی به بهترین نحو در پروژه انجام شود.

دلیل استفاده از تلفن ثابت اینترنتی VoIP در کارگاه بتن آماده

ارتباطات در کارگاه های تولید بتن معمولا با بیسیم های واکی تاکی و یا تلفن همراه بین کارکنان بخش های مختلف صورت میگیرد.اما تلفن ثابت اینترنتی ویپ با امکاناتی که در اختیار این کسب و کار قرار می دهد هم در کاهش هزینه ها این مجموعه کمک کرده و هم راه ارتباطی با کیفیت و به آن ها ارائه می دهد.تلفن ویپ انتقال صدا را از طریق شبکه اینترنت انجام می دهد که امکانت ذیل رادر یک مرکز تماس کاملا ایرانی در اختیار کسبه و بازاریان عرصه تولید،عمران و شرکت های ساختمانی قرار می دهد.

 • منشی گویا
 • صف تماس
 • تعداد نامحدود داخلی 
 • پاسخگویی خودکار به تماس‌ها
 • هدایت تماس
 • نگه داشتن و انتقال تماس 
 • ضبط مکالمات 
 • پست صوتی (voicemail)
 • ترکیب شدن VoIP با سایر ابزارها
 • کنفرانس صوتی و تصویری
 • گزارشگیری دقیق از تماس ها
 • اتصال به CRM
 • شنود تماس و ..

سخن پایانی اینکه بعضا دفاتر فروش یک کارگاه تولیدی از انبار یا خود کارخانه به دور است.اینجا تلفن اینترنتی است که بهترین راه ارتباطی بین پرسنل دفتر فروش و پرسنل کارگاه یا کارخانه است.یکی دیگر از امکانات تلفن ابری VoIP عدم نیاز به کابل کشی است که کلی از هزینه ها را کاهش می دهد. برای مشاوره رایگان،ثبت سفارش و تست رایگان تماس قبل از خرید با همکاران ما با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۷۴۸۵ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *