تلفن اینترنتی برای شرکت های ساختمانی

ساختمان‌ سازی صنعتی روبه رشد در ایران است. روزانه میلیون ‌ها ساختمان در ایران ساخته می ‌شوند که هر کدام برای هدف خاصی مورد استفاده قرار می ‌گیرد.ما در میزبان تل همچنین خدمات Voice over Internet Protocol (VoIP) را ارائه می دهیم تا شرکت ساختمانی شما را متصل به مشتریان خود نگه دارد. آیا به دنبال بهترین ارتباط برای ساخت و ساز هستید؟پیش فروش،پاسخ به سوالات خریداران درباره مسکن،مشاوره در خرید ملک و … با تلفن اینترنتی VoIP .

۵ دلیل برای اینکه VoIP برای شرکت های ساختمانی ایده آل است

وقتی به دنبال بهترین ارتباط در ساخت و ساز برای یک تجارت کوچک یا بزرگ هستید، همیشه می توانید روی تیم میزبان تل در محصولات تجاری خود حساب کنید. ما به رویکرد شخصی خود نسبت به خدمات مشتری افتخار می کنیم و دوست داریم درباره کسب و کار شما بیاموزیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه در هر خرید کمک کنیم.ما طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه فناوری اطلاعات، گردش کار و طراحی راه حل های منحصر به فرد را متناسب با نیازهای مشتریان خود ارائه می دهیم. در اینجا پنج دلیل عالی برای در نظر گرفتن یک شرکت از خدمات تلفن ابری VoIP آورده شده است.

۱. بازار ارتباطات رقابتی

شرکت‌های ساختمانی اکنون می‌توانند ساختمان‌های پیشرفته بسازند و زیرساخت‌های جدید را سریع‌تر از همیشه توسعه دهند. اکنون می‌توان پروژه‌های جدیدی را که قبلاً هفته‌ها طول می‌کشید، در چند روز تکمیل کرد.اکنون می توانید برای بهترین خدمات تلفن ساختمانی نیز خرید کنید. هنگامی که کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) قانون ارتباطات از راه دور در سال ۱۹۹۶ را تصویب کرد، آنها به ارائه دهندگان ارتباطات اجازه دادند تا دامنه کامل خدمات تلویزیون، تلفن و اینترنت را ارائه دهند. محبوبیت اینترنت در حال افزایش بود و رهبران ما اهمیت ایجاد رقابت در مرز آنلاین جدید را درک کردند.

تلفنVOIP برای ساختمان سازی

قانون ارتباطات از راه دور در سال ۱۹۹۶ به انحصار خدمات تلفن و تلویزیون پایان داد و محدودیت‌های شرکت‌های ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را لغو کرد. عصر دیجیتال به واقعیت تبدیل شد و راه های ارتباطی ما شروع به تکامل کرد به روشی که قبلاً تصور نمی کردیم.مردم اکنون برای یافتن بهترین تلفن برای ساخت و ساز، انتخاب های بیشتری نسبت به همیشه دارند. اکنون رقابت زیادی در بازار دیجیتال وجود دارد که لازم نیست نگران افزایش ناگهانی نرخ غیرمنتظره باشید. اگر ارائه دهنده شما شروع به شارژ بیش از حد از شما کند، شما تمام قدرت چانه زنی را دارید. آن‌ها می‌دانند که اگر خدماتی را که می‌خواهید با قیمتی که می‌توانید ارائه ندهند، یکی از رقبایشان این کار را می‌کند.

۲. وضوح صوتی HD

یکی از دلایلی که چرا یک شرکت Voice over Internet Protocol (VoIP) بهترین تلفن ساخت و ساز را ارائه می دهد، توانایی آن در ارائه فناوری صوتی مداوم دقیق و قابل اعتماد است. اعضای تیم شما می توانند در هر کجا که هستند، حتی در یک سایت ساختمانی پر سر و صدا، به طور موثر ارتباط برقرار کنند. سرکارگر شما می تواند همیشه با خدمه در ارتباط باشد و آنها همیشه دستورات او را با صدای بلند و واضح می شنوند.

۳. ارتباطات مستقل

ساخت و ساز جدید در منطقه ای که قبلا توسعه نیافته است اغلب شما را از سیگنال تلفن قابل اعتماد دور می کند. تماس‌های قطع شده و مناطق مرده همیشه برای همه ناخوشایند هستند، اما می‌توانند برای شما هزینه کمی در تجارت ساختمانی داشته باشند. دلایل مختلفی برای تاخیر در یک سایت شغلی وجود دارد و بیشتر آنها با ارتباطات اشتباه شروع می شوند. در اکثر پروژه های ساختمانی ذینفعان زیادی از جمله مشتریان، مدیران، تامین کنندگان و اعضای خدمه وجود دارد. اگر کسب‌وکار شما دائماً تحت کنترل شبکه تلفن همراه است، اگر نتوانید ارتباط برقرار کنید، عملیات شما ممکن است متوقف شود.

میزبان تل یک شرکت ارائه دهنده سرویس تلفن VoIPمی باشد که راهی برای برقراری ارتباط مستقل از یک شبکه ارتباطات سیار ارائه می دهد. سرویس تلفن ابری ویپ بهترین تلفن را برای ساخت و ساز ارائه می دهد زیرا شما همیشه یک لینک مستقیم به همه اعضای تیم خود چه در محل کار و چه خارج از آن خواهید داشت. همچنین لازم نیست با تماس های قطع شده و هزینه های رومینگ مقابله کنید. کارمندان شما از تمام مزایای خدمات استاندارد تلفن هوشمند در این زمینه بهره مند خواهند شد و می توانند مستقیماً با سایر کاربران در شبکه ارتباط برقرار کنند.

تلفن ابری برای ساختمان سازی

یکی از مزایای مهم دیگر راه اندازی یک شبکه ایمن این است که بدانید کارگران شما همیشه در کجا هستند. در یک منطقه بزرگ که کارگران شما زمان زیادی را به تنهایی سپری می‌کنند، دستگاه‌های بی‌سیم شما می‌توانند به شما کمک کنند مکان آنها را مشخص کنید. اکثر حوادث محل کار قابل پیشگیری هستند و ارتباط موثر جزء ضروری ایمنی محل کار است. اگر حادثه ای رخ دهد، نمی توانید یک ثانیه را برای جستجوی یک کارمند گم شده یا آسیب دیده تلف کنید.

۴. مقیاس پذیری

هیچ دو شغل ساخت و ساز تا به حال کاملاً شبیه هم نیستند، این دلیل دیگری است که چرا VoIP بهترین تلفن برای ساخت و ساز است. شرکت Voice over Internet Protocol به شما این امکان را می دهد که در عرض چند دقیقه کاربران را به راحتی به شبکه خود اضافه یا حذف کنید.

شما نیازی به سخت افزار خاصی نخواهید داشت و لازم نیست منتظر تکنسین باشید تا خط تلفن جدیدی را نصب کند. می توانید کارمندان جدید را فوراً به شبکه VoIP خود متصل کرده و بلافاصله آنها را سر کار بگذارید. هنگامی که آنها کار را تمام کردند، می توانید آنها را به همان سرعت حذف کنید. اگر به کمک‌های فصلی و کوتاه‌مدت زیادی تکیه می‌کنید، مجبور نخواهید بود در طول ماه‌های لاغر خود با هزینه‌های خطوط اضافی خدمات مقابله کنید.

۵. همکاری تلفن همراه پیشرفته

بسیاری از مصرف کنندگان هنوز ترجیح می دهند با شماره تلفن اصلی کسب و کار تماس بگیرند. اگر کسب و کار شما چندین دهه است که وجود داشته است، بسیاری از مشتریان شما ممکن است شماره تلفن شما را به خاطر بسپارند. یک شرکت Voice over Internet Protocol می تواند از شماره تلفن های موجود شما استفاده کند و شبکه شما را مستقیماً به سیستم PBX شما متصل کند.

هنگامی که تماس تلفنی دریافت می کنید، می توان آن را به طور خودکار به همه تلفن های شما به طور همزمان هدایت کرد. اگر پشت میز خود نیستید، مشتریان شما می توانند در محل کار با شما تماس بگیرند. پست صوتی شما همچنین می‌تواند با ایمیل و سیستم‌های تقویم شما یکپارچه شود، بنابراین نگران گم شدن اشتباه پیامی نخواهید بود.

تلفن اینترنتی برای ساختمان سازی

با این حال، در اینجا متوقف نمی شود. VoIP یک راه انعطاف پذیر برای یکپارچه سازی تمام سیستم های ارتباطی مختلف شما است. علاوه بر امکان برقراری ارتباط تلفنی آسان با اعضای تیم و مشتریان، مجموعه ای از ویژگی های یکپارچه را برای ایجاد تجارت ارائه می دهد. می‌توانید با هر دسک‌تاپ یا دستگاه تلفن همراه ویدئوکنفرانس داشته باشید، اسناد دقیق را با اعضای تیم راه دور به‌صورت هم‌زمان به اشتراک بگذارید، و تا ۳۰ سایت مختلف را به طور همزمان از راه دور کنفرانس کنید. شما می توانید ارتباطات تلفنی را برای آموزش و تضمین کیفیت نظارت کنید و سوابق دقیق تر از همیشه را حفظ کنید.

از زمانی که FCC قانون ارتباطات از راه دور در سال ۱۹۹۶ را تصویب کرد، ارتباطات مبتنی بر ابر و سیستم‌های مدیریت فایل محبوب‌تر از همیشه شده‌اند. نیروی کار امروزی دیگر به ندرت در یک مکان جمع می‌شود و نگهداری بسیاری از فایل‌های فیزیکی دیگر منطقی نیست. شبکه VoIP شما می تواند سوابق ارتباطات صوتی، تصویری و چاپی دقیقی ایجاد کند و آنها را به طور ایمن در ابر ذخیره کند.

اگر هنوز سوالی دارید، لطفا در هر زمان با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *