بهترین شرکت های ارائه دهنده تلفن اینترنتی ایران

در عصر ارتباطات اکثر تجارت ها به یک سیستم تلفنی یکپارچه و با کیفیت نیاز دارند تا بتوانند به خوبی با مشتریان خود در ارتباط باشند. اگر محل کار شما ثابت نیست، تعداد تماس های همزمان شما زیاد است یا نیروی دورکار دارید، پیشنهاد میکنیم برای راه اندازی تلفن ثابت مجموعه تان از تلفن های ابری کمک بگیرید. این تلفن ها وابسته به منطقه خاصی نیستند و تنها نیاز آنها اتصال به اینترنت میباشد.

از آنجایی که راه اندازی فیزیکی سیستم تلفن، هزینه نسبتا زیادی دارد، راه اندازی تلفن اینترنتی و مرکز تماس ابری جایگزین مناسبی میباشد. سیستم های مختلفی برای راه اندازی تلفن های بدون سیم کشی در سراسر کشور وجود دارند که انتخاب را دشوار می کنند. در چنین حالتی این سوال پیش می آید که بهترین تلفن اینترنتی کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

بهترین شرکت های اینترنتی

با شرکت های ارائه دهنده تلفن اینترنتی بیشتر آشنا شویم

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی تمامی کسب و کارها به دنبال به روز شدن و بهرمند شدن از تمامی امکانات هستند. تلفن های ویپ یا همان تلفن های اینترنتی نیز با امکاناتی که دارند در آسان تر شدن کارها و انجام آن ها در اسرع وقت کمک می کنند.وجود این تکنولوژی به دلیل قابلیت های مهم و فراوان در محیط های کاری امری حیاتی است.

فناوری ویپ

مزیت تلفن های اینترنتی بسیار است. همین موضوع نیز باعث محبوب بودن و انتخاب این سرویس در بین شرکت ها و سازمان ها شده است. در ادامه به چند مورد از مهمترین مزیت ها اشاره کرده ایم:

 • دارای منشی گویا
 • سرعت در انجام کارها
 • انعطاف پذیری
 • امنیت بالا برای حفظ اطلاعات
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • فکس اینترنتی
 • قابلیت جا به جایی خط
 • کیفیت بالای صدا و تصویر در تماس های صوتی و تصویری
 • صف تماس
 • عدم نیاز به سخت افزار ها
 • مالکیت دائم خطوط
 • ضبط مکالمات
 • گزارش گیری تماس ها
 • و …

معرفی شرکت های ارائه دهنده ی تلفن اینترنتی:

شرکت شاتل: نام ارائه دهنده ی سرویس و خدمات ویپی شاتل، شاتل تاک است. با استفاده از اینترنت و شماره تلفن این شرکت میتوان از ویپ و قابلیت های آن بهرمند شوید. شاتل سرویس Hosted PBX را ارائه نمی‌دهد و خدمات VoIP آن به ارائه سیپ ترانک محدود شده است.

سوالی که شاید برایتان پیش آید این است که بهره مندی از خدمات سرویس ویپ شرکت شاتل برای شخص حقیقی یا حقوقی به چه صورت است؟ تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند بر اساس نیاز خود از خدمات این سرویس استفاده نمایند.

شرکت شاتل اولین شرکت ارائه دهنده خدمات +ADSL2 در کشور است. این شرکت مشترکین بسیاری دارد. همچنین شرکت (شاتل) در حال حاضر در سراسر کشور نمایندگی داشته و به مشترکین اینترنت پرسرعت را ارائه می دهد.

شرکت پیشگامان: یشگامان سرویس تلفن ثابت خود را با استفاده از جایگزینی سافت سوییچ‌ها با تجهیزات قدیمی مخابراتی ارائه می‎دهد. و این سرویس ضمن برقراری ارتباط با کیفیت‌تر و ارزان‌تر در مقایسه با خطوط تلفن کنونی، امکان بهره‌گیری از خدمات ارزش‌افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد. متقاضیان تلفن ثابت پیشگامان می‌بایست از یکی از خدمات اینترنتی پیشگامان استفاده کنند. سر شماره ی شرکت پیشگامان ۹۱۰۹ است قابلیت شرکت پیشگامان ارائه همزمان خطوط سیپ فون با شماره های متفاوت به یک فرد است.

شرکت صبانت: صباتل نام تجاری این شرکت است. صبانت مبتنی بر سیپ ترانک طراحی شده، سرشماره ی ۹۱۰۲ متعلق به صبانت است جهت ارتباط گرفتن با سرویس های حتما باید از سرویس های اینترنتی صبا تل استفاده نمود.

شرکت آسیاتک: برقراری تمامی ارتباطات از طریق اینترنت شرکت آسیاتک فراهم می کند. نکته ی قابل توجه این است که برای استفاده از امکانات سرویس ویپ حتما نباید فرد حقوقی باشید. پس افراد حقوقی و حقیقی می توانند از این قابلیت ها در صورت نیاز بهرمند شوند. با شماره های شرکت آسیاتک میتوانید در هر نقطه از جهان که هستید ارتباط برقرار کنید. اما قابلیت مهم خطوط آسیاتک رایگان بودن این خطوط در تماس های بین مشترکین (آسیاتک) در تمام نقاط جهان می باشد. علاوه برآن نگران جابجایی یا عوض شدن آدرستان نباشید چراکه با تغییر آدرس شماره خط شما نیاز به تغییر ندارد.

شرکت رسیپنا: برند تجاری سرویس های تلفن اینترنتی این شرکت نکسفون است و سر شماره ی شرکت رسپینا ۹۱۰۷ است. این شرکت از دو طریق امکان ارتباطات را فراهم می سازد. ۱. پرو ۲. پرایم

پرو: از روش پرو دیگر احتیاجی به خرید تجهیزات نیست به دلیل طراحی از طریق Hosted PBX، تلفن های رسیپنا نیز با سرور های ابری خود پشتیبانی می شود . شرکت رسپینا اعلام کرده است که اولین شرکتی می باشد که این سرویس را در ایران راه اندازی کرده است.

پرایم: روش دوم پرایم است که بر اساس سیپ ترانک ساخته شده است پس تمامی شرکت هایی که PBX را دارند میتوانند از این سرویس استفاده کنند.

شرکت های اینترنتی

کلام آخر برای تجارت های بزرگ و کوچک،استارت آپ هاو … تا دیر نشده اقدام کنید ..!

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان هستید می توانید به سایت میزبانتل مراجعه نموده و بعد از مشاوره کامل توسط مشاوران متخصص ما محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. شرکت میزبان تل در راه ارائه و معرفی بهترین نوع محصولات بر اساس نیاز مشتریان گام بر می دارد.با افتخار در کنار شما هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *