امکانات یک تلفن اینترنتی VoIP

اکنون بیش از هر زمان دیگری باید شکاف بین فناوری و بودجه سازمان ها پر شود. اتصال اعضای جامعه ارگان ها،کارخانجات،بانک ها،ادارات دولتی و خصوصی و سایر کسب و کارها،بخش مهمی از عملیات در حال حاضر است که منجر به آینده ای روشن تر می شود. سیستم‌های تلفن سازمانی ویپ برای مدارس غیرانتفاعی، صندوق‌های مالی و اعتباری،دستگاه‌های دولتی و خصوصی گزینه‌های انعطاف‌پذیر، ویژگی‌های راحت و کاربردی با قیمت‌های سفارشی طراحی شده برای نیازهای منحصربه‌فرد کسب و کار شما را میزبان تل ارائه می‌دهد.

ما اشتیاق خدمت به جامعه خود را داریم.میزبان تل پشتیبان کسب و کار شماست.

سازمان ها باید در سیستم تلفن اداری به دنبال چه چیزی باشند؟

فناوری،بیشتر و بیشتر می تواند به افزایش جامعه شما کمک کند و کازمند شما را با دسترسی بسیار،بیشتر توانمند کند. با قدرت پلتفرم سیستم تلفنی VoIP، می توانید از یک افزونه به ده هزار افزونه برسید. شما به راه‌حل‌های تلفنی نیاز دارید که سیستم ارتباطی انعطاف‌پذیر و غنی از ویژگی‌ها را در اختیار شما قرار دهد که می‌تواند با مجموعه شما رشد کند و تغییر کند چه حال و چه در آینده.

مشاوران و رهبران باید همیشه در دسترس جامعه، اعضا و بازدیدکنندگان خود باشند. ویژگی‌های سیستم تلفن مانند پذیرش مجازی، تلفن گویا/خدمت‌زبان خودکار، تماس گروهی و گزینه‌های چند تماس همزمان می‌توانند عملیات شما را ساده‌تر کنند و با خط تلفن اصلی سازمان‌تان سفارشی‌سازی شوند تا هیچ تماسی بی‌توجه یا بی‌جواب نماند.

ویژگی تلفن ویپ

هنگامی که تیم شما در حال خدمت رسانی به جامعه است،تلفن نرم افزاری میزبان تل به شما این امکان را می دهد که به تیم خود پیام دهید و حتی زمانی که بیرون از مجموعه هستید می توانید با گوشی هوشمند یا تبلت خود تماس دریافت کنید.(گویی در دفتر کار هستید،بدون توجه به جایی که هستید)

چرا VoIP ؟

انتخاب ایده آل برای خیریه ها و سازمان های غیرانتفاعی

انجمن‌ها و بنیادهای مذهبی می‌توانند دسترسی خود را بهتر گسترش دهند و جامعه خود را با راه‌حل‌های غیرانتفاعی منحصربه‌فرد طراحی شده توسط میزبان تل مرتبط کنند. با قابلیت ارسال و دریافت پیام در پلتفرم های مختلف. به ارتباطات در سراسر جهان برسید. بر خلاف سیستم‌های تلفن قدیمی که مبتنی بر سیم‌های مسی جفتی بودند، پلتفرم‌های تحت VoIP به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی تعداد داخلی تلفن‌ را اضافه کنید، حتی اگر چندین مکان در نقاط مختلف یک شهر یا استان دارید. این کار هزینه شما را پایین نگه می دارد و در عین حال اطمینان می دهد که شما به فناوری و دسترسی به هر کجا که نیاز دارید دسترسی دارید .

کال سنتر

پست صوتی

از آنجایی که تلفن ابری ویپ یک سیستم مبتنی بر دیجیتال است، مزایای زیادی را ارائه می دهد که ممکن است در نظر نگرفته باشید. پیام ها به صورت دیجیتالی ضبط می شوند و می توان آنها را به آدرس ایمیل ارسال کرد. رهبران تجاری، مدیران و کارمندان می توانند یک فایل صوتی را دریافت کنند که به آنها امکان می دهد در هر کجا و هر زمان به پیام گوش دهند.

متصدی خودکار

یک متصدی خودکار می تواند اطلاعاتی را در مورد زمان خدمات و رویدادهای آینده به اعضا ارائه دهد. این می تواند مسیریابی تماس را خودکار کند و یک گیرنده مجازی باشد. این همچنین فرصتی برای اطلاع رسانی به اعضا و بازدیدکنندگان احتمالی در مورد برنامه ها و عضویت است.

ما راه حل هایی داریم که برای خدمت به همه کسب و کارها در هر اندازه منحصر به فرد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *