سرویس Call Masking چیست ؟

باتوجه به راه اندازی سرویس Call Masking که برای اولین بار در کشور توسط شرکت های ارائه دهنده و میزبان تل انجام می شود. این سرویس برای اعتمادسازی و برندسازی بازار بسیار جذابی برای کسب و کار ها فراهم میکند.خدمات تلفن ثابت اینترنتی ویپ در کنار سرویس های منحصر به فرد خود بازار کسب و کار ها را به سمت سیستم های نوین در عرصه دیجیتال تبدیل کرده است.این ویژگی محبوب VoIP تجربه مشتری شما را بهبود می بخشد و از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند

تلفن VoIP بجای تلفن شخصی

پرسنل یا نمایندگان همیشه نمی خواهند هنگام ارتباط با مشتریان از شماره تلفن شخصی خود استفاده کنند.یک سیستم تلفن VoIP تجاری به نمایندگان امکان می دهد بین چندین شماره تلفن مجازی در داخل برنامه VoIP خود جابجا شوند. این فرآیند که به نام پوشاندن تماس معروف است، به نمایندگان این امکان را می دهد که به جای شماره تلفن شخصی خود، از شماره های کسب و کار مجازی اختصاص داده شده، تماس های خروجی برقرار کنند.

قدم به قدم مسک

Call masking

یک فناوری تلفن VoIP است که برای برقراری تماس‌های خروجی از یک شماره تلفن تجاری انتخاب شده و شناسه تماس‌گیرنده شرکت استفاده می‌شود.حتی هنگام برقراری تماس‌های کاری در دستگاه‌های شخصی‌شان، کاربران با استفاده از شماره تلفن اختصاص‌داده‌شده توسط شرکت و شناسه تماس‌گیرنده مربوطه، شماره تلفن‌های شخصی خود را پنهان می‌کنند. این شناسه تماس گیرنده می تواند یک شماره DID، یک کد منطقه جدید یا حتی یک شماره مجازی انتخابی تصادفی باشد.پوشش تماس برای تماس‌ها و پیامک‌های مبتنی بر VoIP کار می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا از شماره تلفن شخصی خود محافظت کنند و به جای آن یک شماره VoIP انتخاب کنند.

کال مسکینگ

Call masking یک ویژگی تلفنی برای نمایش شماره تلفن تعیین شده در تماس های خروجی است. تماس‌گیرندگان فقط می‌توانند شناسه تماس‌گیرنده‌ای را که تنظیم کرده‌اید ببینند و نه شماره تلفن یا داخلی واقعی شما را. این ویژگی به شما یا تیمتان امکان می‌دهد از شماره تلفن اصلی یا یک شماره مجازی محلی برای یک کمپین تماس متمرکز در منطقه استفاده کنید.

کال مسک

توضیح خلاصه این سرویس: تصور کنید بانک پاسارگاد با ۳۵۰ شعبه در سراسر کشور با شماره های متفاوت با مشتریان خود تماس میگیرد. پس از مسک شماره به جای شماره نام بانک روی کالر آی دی مخاطب می افتد.

مزایای استفاده از ویژگی پوشش تماس؟

کارآفرینان و کسب‌وکارها در هر اندازه از راه‌حل‌های پوشاندن اعداد برای تعامل با مشتریان ثابت و مشتریان احتمالی استفاده می‌کنند.راه‌های زیادی وجود دارد که کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط می‌توانند هنگام برقراری تماس‌های خروجی از پوشش شماره تلفن استفاده کنند:

از شماره تلفن خود محافظت کنید

تماس های تلفنی کاری خود را جدا از شماره تلفن همراه خود نگه دارید.

از شماره اصلی استفاده کنید

تماس های دریافتی را به صورت خودکار به شماره تلفن اصلی شرکت خود هدایت کنید.

مدیریت کنید که چه کسی با شما تماس می گیرد.

برنامه افزودنی خود را به کسانی بدهید که نیاز دارند مستقیماً با شما تماس بگیرند.

افزایش فروش

هنگام تماس از یک شماره تلفن محلی از رسیدن به پست صوتی خودداری کنید.

Call Masking Feature

تماس نقابدار چیست؟

تماس نقابدار تکنیکی است که در تجارت الکترونیک برای محافظت از شماره تلفن شخصی خریداران و فروشندگان استفاده می شود. هر طرف یک شماره موقت دریافت می کند که به آنها امکان می دهد برای یک دوره زمانی مشخص با هم ارتباط برقرار کنند. هنگامی که دوره زمانی منقضی می‌شود، اعداد بازیافت می‌شوند و دوباره به طرف‌های دیگر در پلتفرم اختصاص می‌یابند.

مسک شماره تلفن چگونه کار می کند؟

Call masking که از ویژگی VoIP برای اینکه شماره تلفن شخصی خود را “ماسک” یا مخفی کنید و شماره دیگری را در جای خود نشان دهید. به شما امکان می دهد شناسه تماس گیرنده خروجی را تغییر دهید و به جای آن شماره تلفن کسب و کار خود را نمایش دهید. مشتریان راحت تر از دریافت تماس شما از یک شماره محلی به جای یک شماره ناشناخته یا بین المللی برخوردار خواهند بود.

تماس امن

چه زمانی شماره تلفن خود را پنهان کنیم؟

کسب و کار شما ممکن است به دلایل مختلفی از محافظت از اطلاعات شخصی تماس گیرنده گرفته تا گسترش پوشش جهانی بخواهد از پوشش تماس استفاده کند. در اینجا چند دلیل برای پنهان کردن شماره تلفن شما وجود دارد:

  • هنگام کار از راه دور از اطلاعات تماس گیرنده محافظت کنید تا آنها شناسه تماس گیرنده تجاری را به جای شماره تلفن شخصی خود نشان دهند.
  • هنگام تماس با مشتریان در سراسر جهان با استفاده از شماره های محلی با کدهای منطقه قابل تشخیص، پاسخگویی محلی را بهبود بخشید.
  • هنگامی که تیم های شما در هر نقطه از جهان شما با مشتریان تعامل دارند، ارتباطات تجاری را متمرکز کنید و یکنواختی را افزایش دهید.
  • Call Masking

جمله پایانی درباره سرویس Call Mask

کال مسکینگ که شماره تلفن مشخص شده را در تماس های خروجی که انتخاب میکنید نمایش می دهد تماس گیرندگان فقط میتوانند شناسه تماس گیرنده را که شما تنظیم کرده اید ببینند نه شماره تلفن شخصی یا داخلی شما.این ویژگی به شما و تیم شما اجازه میدهد برای استفاده از خطوط تلفن مختلف یا یک شماره تلفن محلی برای همه تماس های شما.استفاده از شماره تلفن مسک ایمن و آسان است.ویژگی صوتی که هر دو تجربه مشتری شما را بهبود میبخشد و اطلاعات شخصی شما را ایمن نگه میدارد.این سرویس به شما امکان می دهد تماس های تلفنی تجاری خود را حفظ کنید جدا از شماره تلفن همراه شما تماس های دریافتی را به طور خودکار به شماره اصلی شرکت خود هدایت کنید و به شما این امکان را می دهد که مدیریت اضافه شدن تماس را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *