آموزش استفاده از تلفن اینترنتیVoIP نحوه خرید

تلفن ثابت تحت شبکه نیز گفته میشود که بر پایه اینترنت و کیفیت صدای HD است که از فناوری VoIP استفاده می کند.برای خیلی از افراد این سوال مطرح میشود که خط تلفن ابری چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ نحوه خرید خط ثابت اینترنتی چگونه است و چقدر زمان می برد؟از کجا این شماره ثابت را خریداری کنیم و از این قبیل سوالات که در مقاله امروز میزبان تل با این موضوع بیشتر اشنا می شویم. پیشنهاد میکنیم برای آگاهی بیشتر به سایر دوستان و آشنایان این مطالب را به اشتراک بگذارید.

اموزش تلفن ابری

تلفن اینترنتی ویپ

یک خط تلفن ثابت هوشمند می باشد که بدون سیم کشی روی بستر اینترنت ارائه می شود. به همین خاطر تلفن اینترنتی همیشه و همه جا در دسترس است.ممکن است بخواهید تلفن ثابت تهران را داشته باشید اما دفتر کار شما در یک استان دیگری(مثلا:مشهد) باشد یا اینکه دفتر شما اجاره ایی باشد و با تغییر مکان دفتر شماره شما بدلیل ظرفیت منطقه ایی که مخابرات خط ثابت ارائه می دهدریالقابل جابجایی نباشد و شماره ثابت شما که نزد شمتریان شما بوده از دست برود.در این موارد بهترین گزینه تلقن ثابت اینترنتی میزبان تل است که شما می توانید از ان استفاده نمایید.

پشتیبانی ویپ

فناوری VoIP چیست ؟

مخفف Voice Over internet Protocol یا انتقال صدا بر بستر شبکه است.این انتقال صدا با کیفیت عالی HD  همراه است.فناوری ویپ امکاناتی را شامل می شود که تمامی کسب و کار ها را بسمت خود آورده است.شما با داشتن یک اینترنت پایدار و یک گوشی تلفن هوشمند در هر مکان و هر منطقه ایی میتوانید دفتر کار خود را همراه داشته باشید و به مشتریان خود خدمات ارزنده ایی ارائه دهید.

امکانات ویپ

مراحل خرید تلفن ابری از میزبان تل

برای استفاده از شماره ثابت اینترنتی در ابتدا یک سرویس مرکز تلفن راه اندازی می شود، امکان راه اندازی مرکز تلفن به دو صورت می باشد.

اختصاصی

خرید تجهیزات voip و راه اندازی مرکز تماس در محل : برای مجموعه هایی که قصد مالکیت سرویس مرکز تلفن را دارند مناسب است.

ابری

استفاده مرکز تلفن ابری : مرکز تلفن ابری یک راهکار مقرون به صرفه برای استارت آپ ها می باشد.

خرید تلفن ابری

ما برای کسب و کارهایی که تازه شروع به فعالیت کردند(استارت آپ) هستند و امکان خرید تجهیزات را ندارند سرویس مرکز تلفن ابری را آماده کرده ایم تا با استفاده از مرکز تلفن ابری از خط تلفن ثابت اینترنتی خود استفاده کنند. و هر جایی که اینترنت داشته باشید میتوانید داخلی خود را فعال نمایید و از قابلیت های مرکز تلفن ابری استفاده نمایید.

تلفن اینترنت

خب پس از انتخاب شماره تلفن و خرید آن باید مرکز تماس با پلن های مد نظر انتخاب و خریداری شود( قیمت ها و امکانات پلن )

چگونه از تلفن اینترنتی استفاده کنیم ؟!

خب پس از انتخاب شماره ،پلن مرکز تلفن و ارسال مدارک برای میزبان تل جهت راخ اندازی خط ثابت ابری شما نوبت به نجوه استفاده از این خطوط است.

با دو روش از خط ثابت اینترنتی استفاده می کنیم:

استفاده روی تلفن رومیزی : برای استفاده از خط Voip روی تلفن رومیزی می بایست تلفن IP-Phone (تلفن رومیزی تحت شبکه) تهیه شود، تلفن های آی پی فون از طریق کابل شبکه به مودم وصل می شوند.

استفاده روی موبایل و لپ تاپ : برای استفاده روی موبایل و لپ تاپ میبایست نرم افزارهای معرفی شده توسط آس تل را روی دستگاه خود نصب کنید داخلی مورد نظر را کانفیگ کنید تا بتوانید تماس ورودی و خروجی داشته باشید.

در نظر داشته باشید به دلیل نیاز به سرویس مرکز تلفن ابری، خرید خط تلفن اینترنتی برای منازل مناسب نیست.
هزینه خطوط غیر رند در بالا ذکر شده است برای دریافت لیست خطوط موجود بهمراه قیمت میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دیتا سنتر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *