مسیر یابی هوشمند پل ارتباطی بین کارشناس و مشتری

یکی از ابزارهای سریع و آسان است که می‌تواند در شهرهای بزرگ و شلوغ و حتی مکان‌هایی که شناخت دقیقی از آن نداریم بسیار مفید و کارگشا باشد. با کمک مسیربندی هوشمند می‌توان در شهرها سریع‌ترین مسیرها را شناسایی کرد.این فرایند جدا از آدرس فیزیکی برای رانندگان و مسافران در مورد خطوط تلفن ثابت اینترنتی نیز کاربرد مفید و کارگشایی ایجاد کرده است تا تعامل خوبی حول کارشناسان و مشتریان شرکت ها در کسب و کار داشته است. در هنگام تماس مشتری با سیستم تلفنی و در صورت سابقه تماس قبلی با کارشناس، امکان اتصال سریع با کارشناس مربوطه را فرا هم میسازد.

مسیریاب هوشمند

نکات فنی و نحوه نصب مسیریابی هوشمند

مسیریابی هوشمند چگونه کار می کند؟

در صورت نصب و فعال سازی مسیر یابی هوشمند، این ماژول بر روی وردی سیستم تلفنی و قبل از inbound route یا همان مسیر های ورودی فعلی قرار میگیرد.

مسیریابی ویپ اختصاصی شرکت های ایرانی بر روی چه سیستم تلفنی کار می کند؟

نرم افزار نظر سنجی ویپ برخی شرکت های ایرانی فقط برای سیستم تلفنی ایزابل طراحی شده و قابل نصب است، همچنین توصیه می شود اگر ایزابل ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ دارید حتما قبل از نصب اقدام به به روز رسانی ایزابل خود کنید.

آیا امکان نصب مسیریابی بر روی چند سیستم تلفنی وجود دارد؟

خیر، نرم افزار خریداری شده برای یک سرور شما قابل اجرا می باشد، اگر چند سرور تلفنی ویپ دارید می بایست چندین بار خرید کنید.

هزینه و نحوه خرید نظرسنجی

مجوز این ماژول در ایران توسط برخی شرکت ها ارائه میشود که هزینه لایسنس Irouting برای یک سرور، ۲،۶۰۰ میلیون تومان میباشد.این خرید ها برای مشتریان شامل تخفیفاتی نیز میباشد که بسته به شرکت های ارائه دهنده متفاوت میباشد.شرایط پشتیبانی و اعتبار لایسنس نیز به شرح زیر میباشد:

  • لایسنس برای نسخه خریداری شده اعتبار نامحدود دارد
  •  لایسنس خریداری شده طی مدت یکسال و برای یک دفعه قابل انتقال به سرور دیگری است
  •  پشتیبانی و پاسخ گویی سوالات از طریق انجمن voip صورت می پذیرد.

آموزش نصب ماژول مسیریاب هوشمند

 نصب ماژول مدیریت لایسنس بر روی ایزابل:

ماژول مدیریت لایسنس را طبق راهنمای زیر بر روی ایزابل نصب کرده و لایسنس خریداری شده را وارد کنید:

  1. وارد کنسول لینوکس ایزابل شده و دستور زیر را وارد کنید، برای این کار از Putty می توانید استفاده کنید.
    *نکته: مسیر اجرای دستور مهم نیست.

yum install git -y && rm -rf unity-licence-public && git clone https://github.com/voipiran/unity-licence-public.git && cd unity-licence-public && chmod ۷۷۷ install-license-manager.sh && ./install-license-manager.sh

  1. وارد محیط وب ایزابل شده و در منو License Manager ، لایسنس محصول خریداری شده را وارد کنید.

نکته مهم:
در تنظمیات تلفنی ایزابل در بخش Inbound route حتما باید یک Inbound Any DID any CID ساخته شود. این Inbound در مسیر دهی ورودی شما تاثیری نخواهد داشت، اگر هم هم اکنون Any DID CID دارید که نیاز به تغییر نیست.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *