معرفی سرویس تلفن اینترنتی مگافون پیشگامان

پیشگامان سرویس تلفن ثابت اینترنتی خود را با نام مگافون ارائه می نماید. مگافون به صورت شماره های ۸ رقمی و با پیش شماره ۹۱۰۹ ارائه می شود که چهار رقم بعدی توسط مشتری قابل انتخاب خواهد بود.

تلفن اینترنتی پیشگامان

معرفی سرویس تلفن اینترنتی مگافون پیشگامان

با بهره گیری از این سرویس، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند. همچنین مگافون، این امکان را می‌دهد که مشتریان با استفاده از خط تلفن ثابت اینترنتی، نامبرینگ اختصاصی خود را نیز داشته باشند.
تلفن ثابت مبتنی بر IP

NGN یا شبکه های نسل آینده (Next Generation Network) در واقع راه حلی برای کنترل رقابت فشرده و افزایش حجم ترافیک دیتا در سرویس های مخابراتی است.شبکه فعلی شامل سه شبـکه مجزا به نام های PSTN، شبکه Wireless Mobile، شبکه دیتا (PSDN) و شبکه هوشمند (IN) می باشد.

NGN شبکه ای مبتنی بر IP و مولتی سرویس است که ساختار مدیریت وکنترل واحد دارد و سه شبکه فوق را در یک ساختار عمومی Packet-base یکپارچه می کند. در NGN، شبکه موجود از یک معمـاری گسترده به شبکـه ای با لایه انتقال Packet Base برای صوت و دیتا تبدیـل می گردد. تمام ترافیک مخابراتی و ارتباطی نظیر صوت، سرگرمی، آموزش و سرویسهای اطلاعاتی از یک شبکه مجزا حمل خواهند شد.

در این تکنولوژی سافت سوییچ ها جایگزین تجهیزات قدیمی مخابراتی خواهند شد و ضمن برقراری ارتباط با کیفیت تر و به مراتب ارزان تر از خطوط تلفن کنونی، امکان بهره گیری از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد.
ارائه این سرویس بر روی چهار بستر زیر قابل ارائه می‌باشد :

• تلفن ثابت با استفاده از IP-Phone
• تلفن ثابت از طریق نصب دستگاه ATA در مسیر اینترنت
• تلفن ثابت با استفاده از دستگاه مودم IAD
• تلفن ثابت با استفاده از نرم‌افزار در گوشی‌های تلفن همراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *