تلفن اینترنتی VoIP حامی محیط زیست

همه ما با کلمه محیط زیست آشنا هستیم.مجموعه‌ای از عوامل فیزیکی خارجی و موجودات زنده که با هم در کنش هستند، که در رشد و نمو و رفتار موجودات تأثیر گذار هستند محیط زیست ما را تشکیل می دهد.هر انسانی برای حفظ،نگهداری و احترام به این نعمت الهی وظایفی را بر عهده دارد.تلفن اینترنتی نیز از این قاعده مستثنی نیست.با میزبان تل همراه باشید تا موارد زیست محیطی تلفن های اینترنتی را مورد بررسی قرار دهیم.

سرویس ویپ و محیط زیست

تلفن بر پایه فناوری ویپ چیست

یک فناوری ارتباطی مدرن است که جلسات صوتی و چند رسانه ای را از طریق اینترنت امکان پذیر می کند.

مزایای زیست محیطی تلفن اینترنتی

از آنجایی که کسب‌وکارهای بیشتری به دنبال کاهش تولید میزان آلودگی های خود هستند، هم برای مزایای زیست‌محیطی و هم برای حاشیه سود، آنها به دنبال همه جنبه‌های شرکت هستند تا ببینند کجا می‌توان پس‌انداز کرد. یکی از بهترین مکان‌هایی که می‌تواند اثر واقعی در کاهش انرژی شما داشته باشد، انتقال به سیستم VoIP است. البته کاهش مصرف انرژی به معنای کاهش صورت‌حساب است، اما چگونه یک شبکه ویپ پیاده‌سازی شده این انرژی را کاهش می‌دهد و برای به حداکثر رساندن اعتبار زیست محیطی خود باید از چه مواردی اجتناب کنید؟

کاهش حمل و نقل

در ساده ترین مثال، اجازه دادن به کارکنان خود برای ارتباط با همکاران و مشتریان از هر نقطه از جهان، سیاره را از انتشار کربن اضافی ناشی از حمل و نقل نجات می دهد. یک سیستم ویپ خوب می تواند به کارکنان شما اجازه دهد تا نه تنها در چندین سایت مختلف بلکه از خانه نیز ارتباط برقرار کنند. روز به روز افراد بیشتری از خانه برای خوداشتغالی و همچنین به عنوان کارمند کار می کنند و این باعث کاهش رفت و آمد خودروها در جاده ها به محل کار و همچنین کاهش قبوض آب و برق شرکت می شود.

سرورهای میزبان کارآمد

استفاده از سرویس تلفن اینترنتی میزبانی شده مانند VIP VoIP به جای سیستم PBX در محل به شما این امکان را می دهد که از دو طریق اثرات محیطی خود را کاهش دهید. اولاً، سیستم در محل به معنای خرید و نصب سخت افزار است. این امر برای شرکت هزینه خواهد داشت، اما از طریق ساخت و ارسال سخت افزار جدید و نیرو و حمل و نقل مهندسان نصب، به ردپای انرژی نیز می افزاید. ثانیا؛ میزبانی سیستم تلفن تحت شبکه برای شما باعث می شود شرکت شما از انرژی برای حفظ عملکرد سرورها استفاده نکند و از آنجا که ارائه دهندگان خدمات تلفن ابری مشتریان زیادی دارند، می توانند سرورها را با کارایی بیشتری نسبت به یک شرکت واحد اجرا کنند. داشتن یک شرکت با سیستم‌های متعدد به این معنی است که آنها می‌توانند سرورها را با هم گروه‌بندی کنند و در محیط‌های کنترل‌شده آب و هوا به طور مؤثرتری نسبت به یک تجارت غیر فناوری اطلاعات سرمایه‌گذاری کنند که باعث کاهش کلی انرژی مصرف‌شده برای نگهداری آن می‌شود.

محیط زیست

سخت افزار قابل استفاده مجدد

سرویس تلفن تحت شبکه یک سیستم بسیار سازگار است و می تواند با استفاده از توسعه نرم افزار در سخت افزار ادغام شود. این ویژگی منحصر به فرد به این معنی است که شرکت ها می توانند تلفن های اصلی خود را نگه دارند و آن را به سیستم تلفنی ابری خود متصل کنند تا امکان تغییر سریع از سیستم دیگر را فراهم کنند. استفاده مجدد از سخت افزار قدیمی شما تأثیر بسیار مهمی بر محیط زیست دارد، به این معنی است که انرژی برای ایجاد یک محصول جدید استفاده نمی شود و محصول قدیمی به زباله دانی ریخته نمی شود که در آن هزاران سال طول می کشد تا تجزیه شود و در میانگین زمان می تواند مواد شیمیایی را وارد زمین کند.

استفاده از کاغذ را کاهش می دهد

استفاده از تلفن اینترنتی برپایه ویپ و خدمات اینترنتی به طور کلی استفاده از کاغذ را کاهش می دهد، زیرا همه چیز را می توان به صورت آنلاین ذخیره کرد و نیازی به پرینت دسته های کاغذ نیست. بسیاری از شرکت‌ها در سراسر جهان هنوز از فکس استفاده می‌کنند و استفاده از فکس از طریق IP به این معنی است که نیازی به پرینت سند و سپس استفاده از دستگاه فکس برای ارسال آن نیست. شما به سادگی می توانید از رایانه خود برای انجام کل فرآیند استفاده کنید و انرژی و میزان تجهیزات مورد نیاز برای انجام کار را کاهش دهید.

نمایشگاه بین المللی 2024

مراقب ارتقای سخت افزار باشید

همانطور که اشاره کردیم، استفاده مجدد از سخت افزار یک راه عالی برای کاهش اثرات زیست محیطی شما در صورت تغییر به یک سرویس تلفنی ابری است. گاهی اوقات شما چاره ای جز نصب تلفن های اینترنتی جدید ندارید، اما مطمئن شوید که به آنها نیاز دارید و همیشه از ارائه دهنده خود بپرسید که آیا می توان از تلفن / گوشی های قدیمی خود استفاده کرد یا خیر. برای محیط زیست صرفه جویی می کند و برای شما صرفه جویی می کند.

فناوری را آگاهانه دور بریزید

اگر مجبور به ارتقاء هستید، مطمئن شوید که سخت افزار قدیمی را به روشی معقول دور ریخته اید تا آنچه را که به محل دفن زباله پرتاب می شود کاهش دهید. بیشتر قسمت‌های گوشی قابل بازیافت هستند و شرکت‌های زیادی وجود دارند که فناوری مورد استفاده شما را به صورت رایگان از بین می‌برند و دوباره از آن استفاده می‌کنند. Recycling Technology Limited یک شرکت خوب برای دفع فناوری است، زیرا آنها آن را به صورت رایگان تحویل می گیرند، محصولات باکیفیت را بازسازی می کنند و تغییر کاربری می دهند و مطمئن می شوند که هر چیزی که باقی مانده است به محل دفن زباله نمی رود و به درستی دفع می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *