بهترین سالن زیبایی با سرویس تلفنی VoIP

زمانی که از جمله بهترین سالن زیبایی استفاده می کنیم،این بدان معنا است که این مجموعه زیبایی باید فراتر از سالن های همه رده خود از لحاظ امکانات و … باشد.شما برای داشتن بهترین و لاکچری ترین سالن زیبایی در کنار فضای زیبا و خلاق،سایت،پیج هایی در شبکه مجازی نیازمند یک سیستم تلفن ابری VoIP با امکانات عالی هستید.میزبان تل در این مقاله به ویژگی هایی سرویس تلفن ویپ به سالن های آرایشی زنانه ارائه میدهد تا جزء بهترین های خود باشند.

چگونه سیستم های تلفن VoIP سالن های مدرن را تغییر می دهند؟!

امروزه سالن های مدرن با توجه به همه گیری جهانی کووید ۱۹ – و تأثیراتی که بر اقتصاد، به ویژه برای مشاغل کوچک داشته است، با چالش های متعددی روبرو هستند.تماس های از دست رفته مشتریان و مردم نباید یکی از آنها باشد. بسیاری از صاحبان سالن‌ها تصمیم گرفته‌اند به دلایل بی‌شماری به سیستم‌های VoIP از خطوط ثابت تلفن سنتی روی بیاورند: صرفه‌جویی قابل توجه در هزینه. توانایی کار از هر جایی (یک اینترنت و یک موبایل بشود دفتر کار شما در هر مکان). و ویژگی های متعدد VoIP فراهم می کند.

هدف این مقاله

کمک به سالن‌ها و صاحبان سالن‌ها برای درک VoIP و کمک به تعیین اینکه آیا تغییر به سیستم VoIP برای شما مناسب است یا خیر. 

سالن زیبایی و خط اینترنتی

آشنایی با سیستم های تلفن VoIP

تلفن های Voice over Internet Protocol همانطور که از نام آن پیداست از اینترنت برای برقراری و دریافت تماس استفاده می کنند. برخی از ارائه دهندگان خدمات به شما امکان استفاده از تلفن های آنالوگ را می دهند، اما اکثریت آنها تلفن های IP (پروتکل اینترنت) را ارائه می دهند که می توانند به هر جک اترنت وصل شوند.

پس از اتصال، می توانید تماس بگیرید و دریافت کنید. با استفاده از یک پورتال وب و ورود به سیستم، می‌توانید ویژگی‌های متعددی را سفارشی کنید، از جمله پیام خوش‌آمدگویی پذیرنده مجازی یا افزودن کاربران جدید.

VoIP در مقابل تلفن ثابت سنتی

مهم ترین تفاوت تلفن های VoIP و تلفن ثابت، در یک کلام، فناوری است. تلفن های ثابت از ابتدای قرن بیستم تغییر چندانی نکرده اند و به زیرساختی از سیم کشی و سخت افزار مبادله نیاز دارند. طبق استانداردهای امروزی، فناوری تلفن ثابت محدود است و به کاربران اجازه می‌دهد فقط تماس‌های صوتی برقرار و دریافت کنند.

فناوری VoIP نحوه ارتباط شرکت ها را تغییر داده است.خدمات VoIP در سال های اخیر به لطف نوآوری و سرعت و همه جایی بودن اینترنت،سریع تر پیشرفت کرده اند.برخلاف تلفن‌های ثابت که برای ویژگی‌ها با هزینه‌های اضافی نیاز به افزودنی دارند(سخت افزاری)، سیستم‌های VoIP دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های ارتباطی محبوب هستند که قبلاً در آن تعبیه شده است

سیستم های VoIP چگونه کار می کنند؟

تلفن‌های VoIP با تبدیل صدای شما به داده کار می‌کنند که پس از آن از طریق اینترنت منتقل می‌شود، شبیه به ارسال ایمیل(کیفیت صدا HD).

اگر از اسکایپ استفاده کرده اید، از VoIP استفاده کرده اید. تماس‌های VoIP از طریق تلفن شما، با کابل شبکه یا آداپتور به اینترنت وصل می‌شوند، یا از طریق میکروفون و بلندگوهای رایانه با استفاده از یک برنامه، متصل می‌شوند. هنگام برقراری تماس، ارائه‌دهنده خدمات VoIP داده‌های صوتی را بین شما و تماس‌گیرنده دیگر هدایت می‌کند – همه در یک ثانیه.

آشنایی با مبانی VoIP

VoIP PBX – مخفف Private Branch Exchange و شبکه تلفن خصوصی یک شرکت است. VoIP PBX یک شبکه تلفن مبتنی بر ابر است که ارائه‌دهنده خدمات VoIP آن را در فضای ابری مدیریت می‌کند و شبکه‌ای است که شرکت‌ها برای استفاده از این سرویس هزینه ماهانه پرداخت می‌کنند.
اترنت – سیستم تحویل اینترنت در یک شبکه محلی (LAN) است – مانند شبکه رایانه‌ها و دستگاه‌های موجود در دفتر شما. شما واحدهای تلفن IP خود را با یک کابل اترنت به اینترنت متصل خواهید کرد.

خط اینترنتی برای سالن ارایشی

سیستم های VoIP ارتباطات را تغییر می دهند

همانطور که کسب و کارها رشد می کنند، داشتن یک سیستم تلفنی که با انتظارات مردم همسو باشد بسیار مهم است. برخلاف خطوط ثابت سنتی، سیستم‌های VoIP دارای ویژگی‌های قدرتمندی هستند که به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا تأثیرات بزرگی داشته باشند، از جمله:

پذیرش مجازی

از دست دادن تماس های مهم یا کسب و کار به دلیل شلوغ بودن تلفن یا غیرحرفه ای بودن احوالپرسی شما به راحتی توسط یک پذیرش مجازی حل می شود. هنگامی که یک فرد زنده نمی تواند تماسی را قبول کند، مسئول پذیرش مجازی مسئولیت را بر عهده می گیرد. به جای شنیدن یک سیگنال مشغول یا در حالت انتظار، تماس‌گیرندگان به یک پیام گوش می‌دهند و می‌توانند گزینه‌هایی در مورد نحوه ادامه دادن در اختیارشان قرار دهند.

گروه‌های زنگ

برای اطمینان از اینکه هر تماس‌گیرنده تجربه مثبتی دارد، می‌توانید گروه‌های زنگ را برنامه‌ریزی کنید تا همزمان زنگ بزنند – بنابراین همه افراد در یک بخش، مانند فروش، تماس را دریافت می‌کنند. یا زنگ زدن متوالی – برای زنگ زدن از فردی به فرد دیگر، تا زمانی که کسی آن را بلند کند

تحرک

ارتباط با مردم در زمان دوری از دفتر امروزه بسیار مهم است. برای کارمندان استفاده از شماره شخصی خود برای کسب و کار عملی یا حرفه ای نیست. سیستم‌های VoIP، بر خلاف تلفن‌های ثابت، از کار از راه دور از طریق برنامه‌های تلفن همراه و دسک‌تاپ و همچنین پیام‌های صوتی ارسال‌شده به‌عنوان پیوست ایمیل پشتیبانی می‌کنند – به کارمندان این امکان را می‌دهند تا به همان روشی که از دفتر تماس می‌گیرند، از هر کجا تماس بگیرند و دریافت کنند.

فکس مجازی

فکس یک شکل مهم ارتباط برای بسیاری باقی مانده است. با سیستم های تلفن VoIP، همچنان می توانید فکس های سنتی را از تلفن خود به دستگاه فکس ارسال کنید. فکس مجازی نیاز به تجهیزات فکس را برطرف می کند.

شماره تلفن موجود را حفظ کنید

حفظ شماره تلفن کسب و کار شما، راه نجات شما، انتقال به یک سیستم IP را بدون مشکل می کند. لحظه ای که تلفن های خود را وصل می کنید، می توانید تماس بگیرید و دریافت کنید. بدون نیاز به تغییر کارت ویزیت، سربرگ و اطلاعات وب سایت. ارائه دهنده خدمات VoIP شما می تواند از انتقال شماره شما به سیستم جدید شما مراقبت کند.

خطوط تلفن ابری

مزایای کلیدی سیستم های VoIP

تأثیرات بزرگ 

نحوه درک عمومی از کسب و کار شما اغلب به تعامل اولیه تلفنی آنها بستگی دارد. آیا آنها پیام خوشامدگویی را با مسیرهای آسان خواهند شنید یا فوراً در حالت تعلیق قرار می گیرند؟ چه کسب و کار شما ۱۰ یا ۲۰۰ کارمند داشته باشد، کسب و کار شما با سیستم تلفن VoIP حرفه ای به نظر می رسد.

  • کیفیت تماس عالی

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت اینترنت، تلفن های VoIP شما کیفیت تماس مورد نیاز شما را فراهم می کنند.

  • صرفه جویی در هزینه 

هزینه های کمتر یکی از جذاب ترین مزایای تغییر به تلفن اینترنتی است. کسانی که تلفن ثابت دارند هزینه قابل توجهی را درک می کنند – هزینه های راه اندازی، هزینه های ماهانه، هزینه های هر خط، و غیره  همه اینها شامل پشتیبانی فناوری اطلاعات است. برای محاسبه مقداری که می توانید با تغییر به سیستم VoIP پس انداز کنید، از ماشین حساب پس انداز VoIP استفاده کنید.

  • با تیم های راه دور ارتباط برقرار کنید 

کارمندان امروز به معنای واقعی کلمه در همه جا کار می کنند. یک سیستم ویپ ابزارهایی را برای برقراری ارتباط بدون دردسر با کارکنان فراهم می کند – مهم نیست که کارمندان کجا هستند.

با توجه با توضیحات ذکر شده سرویس تلفن ثابت ویپ از همه لحاظ و همه مدل کسب و کار جای خود را در دل مشتریان خود پیدا کرده است.سالن زیبایی بانوان در سطح بالا و مدرن با امکاناتی که این فناوری نوآور ارائه می دهد میتوانند جزء بهترین های صنف خود بوده و مشتریان متعددی را جذب نمایند.جهت مشاوره رایگان، سفارش و خرید سیستم تلفن ابری با همکاران ما در میزبان تل تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *