خرید و راه اندازی شماره تلفن تول فری toll-free

برای دریافت و رسیدگی به تماس‌های پشتیبانی مشتری، یک شماره رایگان برای کسب وکارتان دریافت کنید. با یک شماره رایگان، مشتریان شما برای شماره گیری شماره کسب و کار شما هزینه ای دریافت نمی کنند. با یک کلیک بروی mizbantel.ir به راحتی شماره تلفن اینترنتی رایگان خود را در ایران خریداری کنید.

شماره رایگان تول فری toll-free

این خطوط ابری بصورت یک سیستم تماس جدید در دنیا مطرح شده که بر اساس آن،در صورت تماس با مراکز پشتیبانی یا فروش سازمان یا شرکت ها،هزینه آیی شامل مشتری(تماس گیرنده) نخواهد بود.در خطوط تول فری هزینه مکالمه توسط صاحب خط پرداخت می شود و برای تماس گیرنده هزینه آیی در برندارد و رایگان می شود.این خدمتی ویژه جهت تشویق مشتریان یک شرکت به تماس با آن شرکت راه اندازی می گردد.

مزیت خط تلفن ابری toll_free

برند سازی

سرویس دهی بهتر

افزایش تماس ورودی

مشتری مداری بیشتر

ارسال و دریافت پیامک

کمک به سر نخ های فروش

تماس ورودی از همه اپراتورها

تماس خروجی به همه اپراتورها

افزایش رضایت مندی مشترکین

 

شماره تلفن رایگان خود را دریافت کنید. ۰۲۱۹۱۰۹۷۴۸۵

خطوط اینترنتی تول فری

خطوط تلفن ابری رایگان Toll_Free

  • خدمات مشتری را افزایش دهید
  • مسیریابی خودکار تماس داشته باشید
  • هزینه صفر برای مشتریان را برای آن ها ایجاد کنید.

خطوط پیش شماره ۹۰۰۰ برای کجاست؟

این تلفن ها شامل یک شماره ۸ رقمی سراسری و بدون نیاز به کد‌ با سرشماره ۹۰۰۰ است که ۴ رقم باقی مانده می‌تواند از ۵ دسته‌بندی (پلاتینیوم، طلایی، نقره‌ای، برنز و عادی) به سلیقه مشتری انتخاب شود. در این طرح با قراردادی بین تمامی اپراتورهای تلفن همراه و تلفن ثابت و ایجاد بستر یکپارچه، هزینه تماس از تمامی خطوط به خط اعلام شده، برای تماس گیرنده به صورت رایگان است و هزینه تماس ها بر اساس تعرفه توافقی با صاحب خط تلفن محاسبه می شود.

خطوط رایگان تول فری رضایت مشتری را به همراه دارد و شما در کسب و کار خود میتوانید با تلفن اینترنتی toll-free میزبانی عالی برای مشتریان خود باشید.جهت سفارش،خرید و مشاوره رایگان سرویس تلفن اینترنتی VoIP و خطوط تول فری با ما در تماس باشید.


free مشتریان خود را میزبانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *