تلفن ابری برای خانه،کسب و کار و سازمان

مسکونی، تجاری یا سازمانی: کدام راه حل VoIP برای شما مناسب است؟ کاربران متعددی در میزبان تل سوالاتی در مورد استفاده خطوط ابری برای منازل مسکونی خود داشته اند که در این مقاله به بررسی تلفن اینترنتی بر پایه VoIP اشاره میکنیم تا راه حل مناسبی برای استفاده آن در بخش های ذکر شده داشته باشید.

VoIP می تواند کسب و کار کوچک شما را شبیه به یک شرکت جلوه دهد.

تلفن ابری برای استفاده در منزل

مسکونی – اگر قبض فعلی تلفن منزل شما بالاست و هزینه آبونمان تلفن ثابت مخابرات افزایش یافته است.شهریور سال جاری مصوبه «دستورالعمل نحوه تنظیم هزینه آبونمان تلفن ثابت» توسط ستاد تنظیم بازار به شرکت مخابرات ابلاغ شد که بر اساس آن دستورالعمل، مبلغ ۲۰ هزار تومان به قبض ماهانه مشترکین تلفن ثابت شهر تهران، ۱۵ هزار تومان به قبض ماهانه مشترکین سایر مراکز استان‌ها و ۱۰ هزار تومان برای سایر شهرها در نظر گرفته شده است. این مبلغ در ازای دریافت مکالمه رایگان درون شهری، برون شهری یا تلفن همراه است.

کاهش هزینه با خطوط ثابت ویپ را از دست ندهید.

می توانید با تغییر به VoIP پس انداز کنید. اگر می‌خواهید ارسال تماس، پاسخ خودکار، غربالگری تماس و سایر ویژگی‌ها را بخواهید، تلفن ابری ویپ برای منزل شما گزینه بهتری است.میزبان تل بهترین پیشنهاد های سرویس ویپ را در اختیار شما قرار می دهد.جهت مشاوره رایگان،خرید خط تلفن ابری و مرکز تماس بصورت ابری و اختصاصی با ما در تماس باشید.

تلفن ابری برای منازل،تجاری و بیزینس

مرکز تلفن ابری برای کسب و کار

بیزینس – شما می خواهید کسب و کار کوچک شما در تلفن بزرگ به نظر برسد؟ سرویس تلفن ابری برای شما مناسب است اگر: کمتر از ۴۰ برنامه داخلی داشته باشید، یک منشی خودکار حرفه‌ای می‌خواهید، شماره‌گیری بر اساس فهرست راهنمای نام، ارسال تماس در زمان  و روز مشخص، تماس کنفرانسی و موارد دیگر، و پشتیبانی فنی IT داخلی محدود یا بدون پشتیبانی (هنوز به آن نیاز دارید) برای شما مناسب است. برای کمتر از آنچه اکنون می پردازید.

تلفن ابری برای سازمان ها،ارگان های خصوصی و دولتی

سازمانی – فقط بهترین ها انجام خواهند داد! یک طرح سازمانی VoIP برای شما مناسب است اگر: بیش از ۴۰ کارمند و بیش از صد مشتری داشته باشید، ویژگی های پیشرفته را با نرخ های بسیار پایین انتظار دارید،تماس های پایدار،امکان شنود تماس،فکس اینترنتی،ضبط مکالمات و سایر امکاناتی که سرویس های ویپ میزبان تل در اختیار شما قرار می دهد.

تلفن ابری یا اینترنتی بر پایه VoIP خدماتی را فراتر از خطوط ثابت مخابراتی قدیم ارائه می دهد با کمترین هزینه و بیشترین استفاده که افراد و کسب و کارهای متعددی را به سمت خود کشانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *